Denna sida är optimerad för att fungera bäst I horisontellt läge.Vänligen rotera din applikation innan du fortsätter.


Vikans huvudkontor


Vikan A/S
Rævevej 1
7800 Skive
Danmark


vikan@vikan.com +45 96 14 26 00 +45 96 14 26 55

Försäljning Sverige


Vikan AB
Box 10
SE-515 21 Viskafors
Sverige


info.se@vikan.com +46 (0)33 104510

Vikans kundtjänst


Kundtjänst Sverige


info.se@vikan.com +46 (0)33 104510

Kontakter


Katrin Larsson
Area Sales Manager


katrin.larsson@vikan.com +46 (0) 706 547788

Krister Johansson
Area Sales Manager


krister.johansson@vikan.com +46 (0) 702 221043

Mette Rude Bjarnvig
Regional Sales Director


mbjarnvig@vikan.com +45 27 80 28 36

Kundtjänst kontakter


Nancy Mtunga
Customer Service Consultant


nmtunga@vikan.com +45 96142610

Mona Lauritsen
Customer Service Consultant


mlauritsen@vikan.com +45 96142605

Annette Lildal
Customer Service Consultant


alildal@vikan.com +45 96142610

Anne Maj Overgaard Holme
Group Customer Service Manager


aho@vikan.com +45 96142632